444 3 121

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya çok yakında
Yeni sürpriz kampanyalarımız çok yakında yayında olacaktır
TÜMÜNÜ GÖR

e-Yedekleme

e-Yedekleme

e-Yedekleme Nedir?

e-Yedekleme çözümü; e-Defter, e-Fatura ve e-Arşiv’in yanı sıra güvenle saklamak istediğiniz tüm datalarınızı da sorunsuzca saklayan, yedekleme yapan bir çözümdür.

Foriba e-Yedekleme Çözümü Avantajları

 

e-Yedekleme Kullanışlı Bir Çözümdür

Tüm ölçekli firmaların yanısıra kişisel belgelerinde saklanabileceği güvenli bir ortamyaratan e-Yedekleme çözümü 7/24 erişime açıktır. Herkesin kullanabileceği bu çözümü istediğiniz her an her yerde görüntüleyebilirsiniz

 

Güvenebileceğiniz bir Çözümdür

Bilgisayarda arşivlediğiniz ya da farklı özel bir entegratörde depoladığınız belgelerinizin, değişmesine veya kaybolmasına, onları Foriba’nın bulut sistemine taşıyarak engel olabilirsiniz.

 

Odak Noktası Kullanıcılarımızdır

Hangi sıklıkta yedekleme yapacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. İstediğiniz zaman aralıklarıyla istediğiniz kadar yedekleme planlayabilirsiniz. Yedekleme işlemi gerçekleştirildiğinde sizi mail aracılığıyla bilgilendirmek de bizim görevimiz, rica ederiz.

 

e-Yedekleme Bütçeye Dosttur

Yedekleme Çözümü’nde ne kadar yedekleme yaparsanız o kadar ödeme yaparsınız. Bütçe planınızı kendi ihiyaçlarnıza göre oluşturabilirsiniz.

 

Kolay Kullanım, Kota Dostu

TYedeklemenizi tüm veri tiplerine uygun olarak yapabileceğiniz bu çözümümüzde veriler sıkıştırılarak kopyalandığı için hiç bir zaman kota sorunu yaşamazsınız. Verilerinizi tekrar yedeklerken ise blok yedekleme özelliğiyle sadece değişiklik görmüş verileriniz tekrar yedeklenir. Performansı etkilemez.

 

Foriba e-Yedekleme Çözümü Özellikleri

  • Firma verilerinizin yanında kişisel verilerinizi de güvenle yedekler.
  • Daha önceki dönemlerden kalma e-Arşiv fatura, e-Defter ve e-fatura gibi kontrol isteyen belgelerinize istediğiniz zaman erişebilir.
  • Yedeklenen belgelerin kaybolma ve değiştirilme risklerini yok eder.
  • Datalarınız şifreli ya da şifresiz olarak 10 kata kadar sıkıştırılmış şekilde yedeklenebilir.
  • Yedekleme yaptığınız alan kadar ödeme yapma ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.
  • Blok yedekleme özelliği sayesinde aynı kalan verileriniz tekrar tekrar yedeklenmez sadece değişiklik yapılmış olan datalarınız tekrar yedeklenir. Bu sayede performans sorunlarından da kurtulmuş olursunuz.
31 Ocak 2018
256 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN