444 3 121

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya çok yakında
Yeni sürpriz kampanyalarımız çok yakında yayında olacaktır
TÜMÜNÜ GÖR

Neden Biz?

Neden Biz?

Neden Argem Teknoloji’yi tercih etmeliyim? sorusuna verilecek en doğru cevapları aşağıda özetlemeye çalıştık.

 Argem Teknoloji, işletmenizi yerinde analiz ederek, ihtiyaçlarınızı tespit eder ve sizin için “en uygun” çözümü, “en uygun” fiyatı sunar.

Müşterileri ile uzun yıllar süren birlikteliğinin temelinde, sadece satış öncesi değil, satış sonrasında da aynı hassasiyeti göstermesi yatar.

Argem Bilgi Teknolojileri

Argem Bilgi Teknolojileri, 1988 tarihinden bu güne yurt içi nakliye ve kargo sektörüne yönelik yazılım, donanım ve otomasyon çözümleri sunmakta; danışmanlık, eğitim ve teknik servis desteği ile birçok anahtar teslimi projeye Projelerimizi, müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda geliştirmekte; web sitesi tasarımından, saha mobil çözümlerine, B2B ve banka entegrasyonlarından, server, network ve altyapı hizmetlerine, yönetim karar destek raporlarından, yönetim ve operasyon danışmanlığına kadar geniş bir hizmet yelpazesinde planlamakta ve hayata geçirmekteyiz.

Ürünlerimiz ile ilgili ya da ürünlerimizin dışında ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda aşağıdaki iletişim formundan ve telefon numaralarımızdan bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz size en uygun bilgiyi ve çözümü mümkün olan en hızlı şekilde ulaştıracaklardır.

Argem Bilgi Teknoloji

 Argem Teknoloji, işletmenizi yerinde analiz ederek, ihtiyaçlarınızı tespit eder ve sizin için “en uygun” çözümü, “en uygun” fiyatı sunar.

Müşterileri ile uzun yıllar süren birlikteliğinin temelinde, sadece satış öncesi değil,

satış sonrasında da aynı hassasiyeti göstermesi yatar.

ADRES : Seyitnizam Mah. Ambarlar Cad. Şehit Er Erkan Alyanak Sok. No: 56 Kat: 3 (Fazlıoğlu Han) Zeytinburnu / İstanbul

Tel: +90 (212) 482 82 84

Mail: pazarlama@argemteknoloji.com

Mail: destek@argemteknoloji.com

01 Ağustos 2017
669 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN